021-88991277

021-66475037

+

سال تجربه

20

021-22-29965

نمایندگی فروش و خدمات انواع   لاستیک درب لوازم خانگی

Door rubber for appliances sales and services 

مرکز نمایندگی مجاز لوازم خانگی تعمیرسال ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیرات تخصصی، خدمات پس از فروش، تعویض، نصب، سرویس و مشاوره در زمینه فروش انواع لاستیک دور درب لوازم خانگی در سراسر ایران و در کلیه ایام هفته می باشد، لذا در صورت آن که به دنبال لاستیک دور درب فابریک نوع مشخصی از لوازم خانگی هستید جهت دریافت مشاوره خدمات و یا استعلام موجودی با ما در تماس باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی LG

مراحل استعلام  تا خرید قطعه تعمیرسال

از طریق تماس با یکی از شعب تعمیرسال و یا ثبت درخواست اینترنتی، قطعه مورد نظر را استعلام نموده تا از موجودی و قیمت روز قطعه مطلع شوید.

مشاوره و درخواست استعلام

قطعه مربوطه همراه با فاکتور و ضمانت نامه معتبر ارسال خواهد شد که در صورت بروز اختلال، گارانتی قطعه قابل رهگیری میباشد.

اعطای ضمانت نامه خدمات

کلیه سفارشات بین 3 تا 5 روز کاری به آدرس سفارش مربوطه ارسال خواهد شد، در طول انجام گیری این روند، سفارش قابل رهگیری می باشد.

رهگیری سفارشات

با  انجامگیری استعلام قطعه مورد نظر، ثبت سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نموده و پس از پرداخت هزینه، رسید خود را از مجموعه دریافت کنید.

هماهنگی و ثبت سفارش

انواع خرابی های رایج در لاستیک درب لوازم خانگی 

علت نشت آب از لاستیک درب ماشین ظرفشویی

علت نشت آب از لاستیک درب ماشین لباسشویی

علت پارگی لاستیک درب یخچال فریزر و ساید

علت تغییر رنگ و نرم شدن لاستیک درب لوازم خانگی

 فروش و تعمیرات انواع  لاستیک دور درب در تمامی نواحی تهران

تیم تخصصی تعمیرسال با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ارائه خدمات تخصصی انواع لاستیک دور درب لوازم خانگی و همچنین بهره گیری از کارشناسان متخصص و باتجربه، آماده خدمات دهی به مشتریان در سراسر مناطق تهران خواهد بود، شما مشتری گرامی اگر ساکن یکی از محدوده های شهر تهران می باشید، می توانید از طریق ثبت درخواست اینترنتی و یا جهت بررسی هرچه سریع تر از طریق تماس با یکی از شماره های مجموعه تعمیرسال، درخواست اعزام کارشناس خود را ثبت نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن، بسته به محدوده سکونت شما متخصصین تعمیرات مرکز از نزدیک ترین محل جهت بررسی اختلال پیش رو در محل حضور یابد.

021-22-29965

021-66475037

021-88991277

021-66399452

021-55481192

تهران

به منظور اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز در طول روند عیب یابی تا رفع ایراد تخصصی لوازم خانگی مورد نظر شما از کلیه خدمات تعمیرات مجموعه تخصصی تعمیرسال پس از انجامگیری و تسویه با مشتری با ارائه ضمانت نامه معتبر و گارانتی 180 روزه خدمات همراه خواهد بود و از طریق شماره اشتراک مشتریان در صورت اختلال و یا خرابی مجدد دستگاه قابل استعلام و رهگیری می باشد.

گارانتی خدمات تعمیرسال

مجموعه خدمات تخصصی تعمیرسال با بهره گیری از تکنولوژی و ابزارآلات روز آماده ارائه انواع خدمات تعمیرات، سرویس، اعزام تعمیرکار در محل جهت بررسی، عیب یابی و تعمیرات لوازم خانگی، تعویض لاستیک درب انواع لوازم خانگی در مدل های گوناگون در سراسر مناطق کرج و استان البرز خواهد بود، شما مشتری گرامی اگر ساکن یکی از محدوده های استان البرز می باشید، از طریق شماره تماس های شعب کرج و یا ثبت سفارش به صورت اینترنتی اقدام به عمل نمایید.

البرز

026-34510831

026-34510825

 فروش و تعمیرات انواع  لاستیک دور درب در تمامی نواحی کرج

شما مشتریان گرامی پس از استعلام لاستیک دور درب نوع لوازم خانگی مورد نظر خود همواره جهت خریداری قطعه مذکور از سراسر نقاط ایران  می توانید درخواست خود را از طریق تماس با یکی از شعب مجموعه خدمات تعمیرسال به ثبت رسانید تا در کوتاهترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگیشود.

محدوده های تحت پوشش خدمات  لاستیک درب لوازم خانگی 

در حال حاظر امکان اعزام کارشناس جهت تعویض و نصب لاستیک درب لوازم خانگی تنها در  کلیه مناطق استان تهران و البرز امکان پذیر خواهد بود، لذا به منظور خریداری کلیه قطعات از شهرهای دیگر  قطعه مربوطه با فاکتور و گارانتی برای شما ارسال خواهد شد.

09384377123

جهت استعلام موجودی قطعه مورد نظر و اطلاع از قیمت روز قطعات با شماره زیر تماس حاصل کنید

مشاوره رایگان

در صورت بروز هرگونه اختلال در لوازم خانگی خود همواره می توانید از طریق تماس با یکی از شعب نمایندگی مجاز تعمیرسال جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.​​​​​​​

چرا تعمیرسال انتخاب شماست

خدمات سراسری

مرکز مجاز خدمات لوازم خانگی تعمیرسال با بیش از دو دهه تجربه خدمت رسانی و دارابودن متخصصین تعمیرات مجرب و فعال آماده خدمت رسانی گسترده در کلیه محدوده های تهران، البرز، پردیس، بومهن، دماوند، اسلامشهر و دیگر مناطق کشور می باشد.

متخصصان مجرب

کلیه کارشناسان مجموعه تعمیرسال با بیش از 10 سال تجربه عملی در زمینه خدمات انواع لوازم خانگی به طور تخصصی در هر بخش و استفاده از ابزار و متد های روز خدمات تخصصی تعمیرات آماده خدمت رسانی به مشتریان خواهند بود.

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان

با توجه به درخواست های زیاد از مناطق و محدوده های مختلف، کارشناسان تعمیرسال بسته به محل سکونت مشتریان و از نزدیک ترین محدوده جهت اراعه خدمات در کوتاه ترین زمان اعزام خواهند شد تا در نهایت پس از ثبت درخواست مشتری، در همان روز خدمات مورد نظر انجام گیرد.

هزینه خدمات منصفانه

کلیه تعرفه های مجموعه تعمیرسال نرخ قانونی و تحت نظارت مرکز خدمات لوازم خانگی می باشد و هزینه خدمات پس از برسی دستگاه در محل، قبل از اراعه خدمات توسط کارشناس به مشتری اعلام و پس از انجام خدمات از مشتری دریافت خواهد شد.

تعمیر به صرفه تر از تعویض

اولویت متخصصین مرکز خدمات تعمیرسال تعمیر تخصصی قطعه معیوب به جای تعویض آن خواهد بود و در صورتی که امکان تعمیر قطعه موردنظر وجود نداشته باشد، تعویض قطعه صورت خواهد گرفت.

تخفیف مشترکین

با یک بار انجام خدمات جزو باشگاه مشترکین تعمیرسال خواهید شد و در صورت درخواست خدمات بعدی برای دیگر لوازم خانگی خود و یا سرویس های سالانه از تخفیف مشترکین برخوردار خواهید بود.

گارانتی قطعات اصلی

کلیه قطعاتی که جایگزین قطعه معیوب خواهند شد فابریک مدل مشخص و اصلی(اورجینال) بوده و دارای گارانتی یک ساله تعمیرسال می باشد.

گارانتی خدمات

تمامی خدمات انجام شده توسط کارشناسان مجموعه تعمیرسال دارای 180 روز ضمانت خدمات از سمت مجموعه خواهد بود.

تخفیف مشترکین

تنها با یک بار ثبت خدمات از  مجموعه خدمات لوازم خانگی تعمیرسال، در صورت نیاز به خدمات بعدی  با اعلام کد اشتراک خود به مجموعه از تخفیف مشترکین برخوردار خواهید بود​​​​​​​​​​​​​​

سهولت رهگیری

همواره بعد از انجام گیری ثبت سفارش خود از طریقی کد مشترکین مربوطه قادر به رهگیری سفارش مورد نظر قبل و بعد از انجامگیری خدمات خواهید بود.

لیبل گارانتی 

پس از انجام خدمات تعمیرات از طرف مجموعه خدمات لوازم خانگی تعمیرسال با دریافت لیبل گارانتی خود از کارشناس تا  180 روز در صورت بروز اختلال مربوط به بخش تعمیر شده خدمات مجدد رایگان انجام مب شود​​​​​​​

در صورت آن که قصد خریداری قطعات جانبی انواع لوازم خانگی مورد نظر خود را دارید از طریق تماس با پشتیبانی مرکز خدمات درخواست استعلام قطعه خود را ثبت نمایید، انواع لوازم جانبی ماشین لباسشویی موجود و به کلیه مناطق کشور قابل ارسال خواهد بود.

بدون تعطیلی

فروش لوازم جانبی و قطعات لوازم خانگی  تعمیرسال

قطعه مورد نظر خود را انتخاب کنید

خدمات تعمیرسال تنها در استان تهران و البرز

در حال حاظر کلیه خدمات مرکز خدمات اعم از اعزام کارشناس در محل، تنها در شهر های تهران و کرج مقدور خواهد بود لذا جهت اعزام متخصص تعمیر به منظور عیب یابی دستگاه در محل  برای شهرهای دیگر  قادر به اعزام کارشناس نخواهیم بود لطفا سوال نفرمایید.

فروش قطعات و لوازم جانبی انواع لوازم خانگی سراسر کشور

در صورت آن که قصد خریداری قطعات و لوازم جانبی لباسشویی، ظرفشویی، ماکروفر، ساید و یخچال فریزر مورد نظر خود را دارید از طریق تماس با پشتیبانی مرکز خدمات درخواست استعلام قطعه خود را ثبت نمایید، انواع لوازم جانبی ماشین لباسشویی موجود و به کلیه مناطق کشور قابل ارسال خواهد بود.

0938-4377123

021-66475037

ما در کار خودمان متخصص ترین هستیم

سال تجربه

20
3493

رضایت مشتریان

روز گارانتی

180

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با ما تماس بگیرید!

021-22028865