مرکز نمایندگی مجاز تعمیرسال ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیرات تخصصی، خدمات پس از فروش، سرویس و مشاوره فروش قطعات انواع برندهای مطرح جهانی پکیج های دیواری در سراسر ایران و در کلیه ایام هفته خواهد بود.

نمایندگی مجاز  خدمات  انواع  پکیج دیواری

021-88991277

021-66475037

Wall package repair

021-22028865

برند مورد نظر خود را انتخاب کنید

تعمیرات تخصصی همراه با ضمانت نامه خدمات و گارانتی

خدمات دیگر تعمیرسال

کولرگازی  

ماشین لباسشویی

شماره های تماس 

026-34510825

026-34510831

0938-4377123

021-55481192

021-66475037

021-22-29965

021-88991277

021-66399452

پکیج یا شوفاژ  دیواری  چیست ؟؟؟

پیکج یا شوفاژ های دیواری امروزه در منازل و محل کار به منظور تامین گرمایش محیط مورد استفاده قرار خواهند گرفت، استفاده از انواع پکیج های دیواری فضای زیادی را در محل نصب ایجاد نخواهد نمود و همین مسئله موجب آن شده تا شخصی سازی این نوع از دیوایس ها موجب آن شود تا کاربران به فکر تهیه پکیج اختصاصی مرتبط با واحد خود باشند، از دیگر ویژه گی هایی که کاربران را ترغیب به تهیه پیکج دیواری خواهد نمود، راندمان بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد بود، همچنین علاوه بر سیستم گرمایشی پر بازده پکیج دیواری، این دستگاه به وسیله سیستم فن کوئل (سیستم خنک کننده)، آب گرم را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار کاربر قرار می دهد از دیگر ویژگی های پکیج دیواری می توان به سهولت در استفاده، سرویس های سالانه و تعمیرات تخصصی اشاره نمود که نسبت به انواع شوفاژ های معمولی که از طریق سیستم موتور خانه روند کارکرد خود را انجام می دهند و همچنین انواع آب گرم کن های خانگی که تنها وظیفه گرمایش آب را خواهند داشت، به شدت بصرفه و بهینه خواهد بود، عملکرد بهینه و پر بازده در انواع پکیج های دیواری به تامین بودن چهار عامل: آب، برق، گاز، اکسیژن  
ارتباط خواهد داشت، بنا بر این لازمه کارکرد پکیج دیواری وجود جریان آب، برق، اکسیژن و گاز در اتصالات و انشعابات دستگاه خواهد بود.

برد الکتریکی پکیج دیواری در واقع اصلی ترین قطعه جهت برقراری ارتباط بین اجزای مختلف پکیج، همچون نمایشگر، کلید های فرمان، سنسور ها و دیگر بخش های دستگاه به شمار می رود، معمولا اختلالات احتمالی موجود در پکیج نیز به شکل کد خطا توسط برد الکتریکی در نمایشگر پکیج به کاربر نشان داده می شود.

اجزای پکیج دیواری

برد الکتریکی پکیج

فن پکیج

در مدل های دارای فن پکیج های دیواری، فن وظیفه استخراج منواکسید کربن و مواد حاصال از احتراق به بیرون دستگاه را بر عهده خواهد داشت،استاندارد در نحوه نصب پکیج های فن دار نسبت به مدل های بدون فن متفاوت است به طوری که قطر دودکش برای مدل فن دار شش سانتی متر و برای مدل های بدون فن پانزده سانتی متر می بایست در نظر گرفته شود.

پمپ پکیج

پمپ پکیج وظیفه پمپاژ آب داخل مبدل های حرارتی به داخل انشعابات رادیاتور را بر عهده دارد و به طور کلی و ظیفه این قطعه ایجاد جریان پیوسته آب گرم در مسیر رادیاتور خواهد بود.

شیر گاز پکیج

این قطعه در واقع وظیفه کنترل جریان گاز جهت تنظیم شعله پکیج را بر عهده دارد، این شیر به صورت الکتریکی (برقی) بوده و معمولا می بایست دقت داشت تا حد اقل فشار شیر گاز  15 میلی بار و حد اکثر فشار آن 25 میلی بار باشد، فشار کم  موجب عدم گرمایش آب و فشار زیاد موجب فعال شدن سوپاپ اطمینان خواهد شد.

منبع انبساط پکیج

منبع انبساط به کمک مخزن هوا موجب تثبیت فشار آب در چرخه گرمایشی خواهد شد، با بالا رفتن دمای آب حجم آن نیز افزایش خواهد یافت، همچنین این امر فشار داخلی انشعابات را بالا برده و در صورت اختلال منبع انبساط، موجب فعال شدن شیر ایمنی خواهد شد، بنا بر این وجود یک منبع انبساط در هر پکیج ضروری خواهد بود.

مبدل اصلی پکیج

مبدل اصلی حرارتی متشکل از چند لوله مسی به صورت رفت و برگشتی خواهد بود که در ساختار پکیج های دیواری شعله مستقیما به این بخش برخورد می کند تا حرارت به آب در حال جریان در مبدل اصلی رسیده و در نهایت آب جاری در مسیر مبدل اصلی حرارتی گرم شود.

مبدل ثانویه پکیج

در پکیج های دو مبدله، مبدل ثانویه حرارتی که معمولا جنس استیلی دارد وظیفه گرمایش آب را بر عهده دارد، در این نوع از پکیج های دیواری نسبت به پکیج های تک مبدل، آب مصرفی مستقیما در تماس با شعله مشعل نخواهد بود.

سنسور فشار آب پکیج

این قطعه فشار آب مدار گرمایشی را کنترل خواهد نمود،به طوری که این سنسور در فشار زیر نیم بار فعال می شود و در نهاید دستگاه با ارور یا خطا مواجه خواهد شد، در صورت کمبود فشار آب مدار، گرمایش پرشر سوئیچ آب اجازه ادمه کار دستگاه در مرحله بعد را نخواهد داد، در صورت آن که فشار آب مدار گرمایشی بیشتر از نیم بار باشد، پرشر سوئیچ آب متصل شده و در نهایت پکیج دیواری به روند کارکرد ادامه خواهد داد.

سنسور فشار آب پکیج

سنسور حد به طور کل در تمامی انواع پکیج های دیوواری بر روی  مبدل اصلی جهت کنترل دمای حد اکثری سیستم تعبیه می شود و در صورت بالا رفتن دمای سیستم به صورت یک کلید اتوماتیک از فرایند کارکرد دستگاه جلوگیری می کند.

سنسور فشار هوا پکیج

این قطعه در انواع مدل های پکیج فن دار تعبیه شده و وظیفه استخراج مواد حاصل از اشتعال و تخلیه آن به خارج از سیستم پکیج را خواهد داشت، نحوه کارکرد این سنسور به شکلی خواهد بود که پلاتین های موجود در این قطعه  با عبور جریان هوا متصل شده و در نهایت برد الکتریکی پکیج از فرایند کارکرد فن دستگاه اطمینان حاصل خواهد نمود، واحد سنجش سنسور هوا پکیج های دیواری مینی پاسگال خواهد بود و نسبت به فشار هوا از حساسیت بالایی برخوردار می باشد، این سنسور ها معمولا از حساسیتی بین 40 تا 80 مینی پاسگال برخوردار خواهند بود.

مانومتر پکیج

گیج بار یا مانومتر وسیله ای به منظور نمایان سازی میزان فشار آب  موجود در سیستم به کاربر خواهد بود که معمولا به دو شکل آنالوگ و دیجیتالی در انواع پکیج های دیواری تعبیه می شود، همچنین در برخی از مدل های پکیج دیواری به جای مانومتر از ترمومانومتر استفاده می شود تا علاوه بر سنجش میزان بار دستگاه دما را نیز نمایش  دهد.

سنسور فشار هوا پکیج

وظیفه شیر اطمینان همان گونه که از نامش پیداست، جلوگیری از آسیب دیدگی مدار  در افزایش فشار آب خواهد بود، در نتیجه این قطعه به منظور جلوگیری از نشتی و  آسیب دیدگی اتصالات در مدار پکیج مورد استفاده قرار میگیرد و در فشار بیش از 3 بار عمل خواهد نمود.

فلوسوئیچ،فلومتر و فلوریگلاتور

قطعه فلوسوئیچ در مسیر جریان آب ورودی دستگاه قرار دارد و با باز شدن جریان آب گرم سیگنالی جهت تامین آب گرم مصرفی به برد الکتریکی پکیج دیواری ارسال خواهد نمود، در نهایت این قطعه وظیفه گزارش آب گرم مصرفی دستگاه و یا در انواع مدل های دیگر علاوه بر آن وظیفه گزارش دبی آب و ... را به برد اصلی دستگاه بر عهده خواهد داشت.

NTC یا ترمیستور پکیج

این قطعه مقاومتی خواهد بود که نسبت اهم آن بسته به میزان دما تغییر خواهد نمود، معمولا در انواع پکیج های دیواری از دو مدل ان تی سی یا ترمیستور مقاومتی استفاده می شود که یکی از این دو جهت کنترل دمای مدار گرمایش و دیگری جهت کنترل دمای آب مصرفی در سیستم تعبیه می شود.

موتور شیر سه طرفه پکیج

این قطعه معمولا در مدل های پکیج دو مبدله کاربرد دارد و وظیفه انتقال آب گرم شده داخل مبدل را به رادیاتور و مبدل ثانویه پکیج به منظور انتقال حرارت به آب مصرفی بر عهده دارد.

شیر پرکن پکیج

این قطعه به منظور تنظیم فشار آب مدار در پکیج های دیواری تعبیه می شود و جزو قطعاتی خواهد بود که کاربر در صورت پایین آمدن فشار آب مدار و رسیدن آن به کمتر از یک بار، با باز کردن شیر، فشار آب را به یک و نیم بار باز خواهد گردانید تا در نهایت مجددا شیر توسط کاربر بسته شود.

هیدرو بلوک پکیج

هیدرو بلوک ها قطعاتی به منظور اتصال اجزای تشکیل دهنده پکیج دیواری می باشند که به دو مدل برنجی و پلاستکی تقسیم می شوند، که مزیت مدل های پلاستیکی نسبت به نوع برنجی  علاوه بر مقرون به صرفه بودن قطعه،  عدم ایجاد رسوب در آن خواهد بود.

علت  عدم کارکرد پکیج

علت خرابی برد الکتریکی پکیج

علت خرابی فن پکیج

علت خرابی پمپ پکیج

علت خرابی منبع انبساط پکیج

علت خرابی شیر گاز پکیج

علت خرابی مانومتر پکیج

اختلالات رایج در پکیج

علت خرابی سنسور های پکیج

مراحل ثبت تا انجام سفارشات تعمیرسال

از طریق تماس با یکی از شعب تعمیرسال درخواست خود را ثبت و یا از طریق فرم تماس اقدام به  ثبت درخواست اینترنتی کنید، مشاورین مجموعه با شما تماس حاصل خواهند نمود.

درخواست اعزام کارشناس

بعد از انجام گیری خدمات مشخص توسط کارشناسان مجموعه، ضمانت نامه دیجیتالی و کد اشتراک مشتریان به شما اعطا خواهد شد.

اعطای ضمانت نامه خدمات

پس از هماهنگی زمان مقرر کارشناس مشخص مجموعه با توجه به محدوده شما در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات مربوطه را در محل به انجام میرساند.

بررسی و رفع اختلال در محل

پس از انجام گیری مراحل ثبت درخواست اعزام تکنسین در محل، کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما در کوتاه ترین زمان ممکن تماس حاصل خواهند نمود.

هماهنگی کارشناس  با شما

در صورت بروز هرکدام از مشکلات درج شده در روند کارکرد ماشین لباسشویی خود یا اختلالات و خرابی های دیگر می توانید از طریق تماس با خط پشتیبانی مجموعه از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

مشاوره رایگان :

خدمات سراسری

مرکز مجاز خدمات لوازم خانگی تعمیرسال با بیش از دو دهه تجربه خدمت رسانی و دارابودن متخصصین تعمیرات مجرب و فعال آماده خدمت رسانی گسترده در کلیه محدوده های تهران، البرز، پردیس، بومهن، دماوند، اسلامشهر و دیگر مناطق کشور می باشد.

متخصصان مجرب

کلیه کارشناسان مجموعه تعمیرسال با بیش از 10 سال تجربه عملی در زمینه خدمات انواع لوازم خانگی به طور تخصصی در هر بخش و استفاده از ابزار و متد های روز خدمات تخصصی تعمیرات آماده خدمت رسانی به مشتریان خواهند بود.

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان

با توجه به درخواست های زیاد از مناطق و محدوده های مختلف، کارشناسان تعمیرسال بسته به محل سکونت مشتریان و از نزدیک ترین محدوده جهت اراعه خدمات در کوتاه ترین زمان اعزام خواهند شد تا در نهایت پس از ثبت درخواست مشتری، در همان روز خدمات مورد نظر انجام گیرد.

هزینه خدمات منصفانه

کلیه تعرفه های مجموعه تعمیرسال نرخ قانونی و تحت نظارت مرکز خدمات لوازم خانگی می باشد و هزینه خدمات پس از برسی دستگاه در محل، قبل از اراعه خدمات توسط کارشناس به مشتری اعلام و پس از انجام خدمات از مشتری دریافت خواهد شد.

تعمیر به صرفه تر از تعویض

اولویت متخصصین مرکز خدمات تعمیرسال تعمیر تخصصی قطعه معیوب به جای تعویض آن خواهد بود و در صورتی که امکان تعمیر قطعه موردنظر وجود نداشته باشد، تعویض قطعه صورت خواهد گرفت.

تخفیف مشترکین

با یک بار انجام خدمات جزو باشگاه مشترکین تعمیرسال خواهید شد و در صورت درخواست خدمات بعدی برای دیگر لوازم خانگی خود و یا سرویس های سالانه از تخفیف مشترکین برخوردار خواهید بود.

گارانتی قطعات اصلی

کلیه قطعاتی که جایگزین قطعه معیوب خواهند شد فابریک مدل مشخص و اصلی(اورجینال) بوده و دارای گارانتی یک ساله تعمیرسال می باشد.

چرا تعمیرسال انتخاب شماست

گارانتی خدمات

تمامی خدمات انجام شده توسط کارشناسان مجموعه تعمیرسال دارای 180 روز ضمانت خدمات از سمت مجموعه خواهد بود.

سال تجربه

20
3493

رضایت مشتریان

روز گارانتی

180

021-66475037

ما در کار خودمان متخصص ترین هستیم